گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۳/۰۸/۱۱ - ۱۸:۵۴


  رئیس مجلس از کلینیک مهرانه زنجان بازدید کرد

  نگاه آبیک:  رئیس مجلس شورای اسلامی در ادامه سفر یک روزه خود به استان زنجان از کلینیک در حال ساخت انجمن حمایت از بیماران سرطانی(مهرانه) بازدید کرد. به گزارش نگاه آبیک به نقل از، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی برای شرکت در مراسم عزاداری مردم شهر زنجان به استان زنجان سفر کرده است. فاز نخست […]

  Print Friendly

  نگاه آبیک:  رئیس مجلس شورای اسلامی در ادامه سفر یک روزه خود به استان زنجان از کلینیک در حال ساخت انجمن حمایت از بیماران سرطانی(مهرانه) بازدید کرد.

  139308091159539653962993

  به گزارش نگاه آبیک به نقل از، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی برای شرکت در مراسم عزاداری مردم شهر زنجان به استان زنجان سفر کرده است.

  فاز نخست کلینیک تخصصی مهرانه زنجان در آستانه بهره‌برداری است و فاز دوم آن تا دو سال آینده بهره‌برداری می‌رسد.

  تکمیل فاز نخست کلینیک تخصصی سرطان مهرانه زنجان با صرف اعتبار ۱۴۰ میلیارد ریال انجام شده و تا یک ماه آینده بیماران سرطانی را پذیرش می‌کند.

  انجمن حمایت از بیماران سرطانی زنجان از شهریور ماه سال ۱۳۸۵ شکل گرفته و از ۲۲ آذرماه همان سال فعالیت رسمی خود را پس از اخذ مجوزهای مربوطه از نیروی انتظامی در زنجان آغاز کرده است.

  ۴۰ هزار خیر در استان زنجان به مهرانه کمک مالی می‌کنند.

  انجام خدمات رایگان پاراکلینیکی بیماران از قبیل رادیولوژی، آزمایشگاهی، M.R.I، سی تی اسکن، پرداخت بخش قابل توجهی از هزینه‌های دارویی بیماران، صدور دفترچه خدمات درمانی برای بیمارانی که فاقد دفترچه هستند از جمله اقدامات مهرانه زنجان است.

  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  9 × هفت =