گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۳/۰۸/۱۰ - ۱۴:۱۶


  کلاس های آموزشی ویژه دانش آموزان توسط آتش نشانی برگزار شد

  نگاه آبیک: مسئول آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری آبیک با اشاره به آمادگی آتش نشانی برای آموزش به تمامی دانش آموزان اظهار داشت: بنا به خواسته هنرستان فنی حرفه ایی شهدای آبیک کلاس آموزشی ویژه دانش آموزان این آموزشگاه برگزار شد.     به گزارش خبرنگار نگاه آبیک، امروز صبح کلاس آموزشی کار با لوازم و ابزار […]

  Print Friendly

  نگاه آبیک: مسئول آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری آبیک با اشاره به آمادگی آتش نشانی برای آموزش به تمامی دانش آموزان اظهار داشت: بنا به خواسته هنرستان فنی حرفه ایی شهدای آبیک کلاس آموزشی ویژه دانش آموزان این آموزشگاه برگزار شد.

     IMG_3429

  به گزارش خبرنگار نگاه آبیک، امروز صبح کلاس آموزشی کار با لوازم و ابزار های آتش نشانی در هنرستان فنی حرفه ایی شهدای آبیک برگزار شد و مسئولان و کارکنان دانش آموزان این هنرستان کار با کپسول آتش نشانی و همچنین سایر نکات مهم ایمنی را آموختند.

  IMG_3428

  علی جباری، مسئول آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری آبیک،  در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار نگاه آبیک هدف از برگزاری این دوره ها را آشنایی افراد با نحوه استفاده از کپسول های آتش نشانی ذکر کرد و تأکید کرد: با شرکت در این کلاس ها فرد آموزش دیده  با استفاده به موقع و درست از این کپسول ها در این مراکز آموزشی و حتی خانه و محل حادثه می تواند موجبات سلامتی خود و دیگران را افزایش داده و از حوادث ناشی از حریق که ممکن است در سطح کارگاه و محل تحصیل و زندگی رخ دهد جلوگیری نماید.

  IMG_3430

  در آغاز این کلاس آموزشی، یکی از مأموران آتش نشانی شهرستان آبیک به بیان مقدماتی از تاریخچه و شروع کار آتش نشانی در جهان و ایران پرداخت و نحوه برخورد صحیح با آتش سوزی و خاموش کردن آتش را به صورت تئوری تشریح نمود .

  IMG_3427

  وی در ادامه انواع آتش و خاموش کننده های مربوط به آن ،شیوه های مختلف اطفاء حریق ،انواع کپسول های آتش نشانی و مواد خاموش کننده در محیط های مختلف را به تفصیل توضیح داد و به صورت عملی و تئوری مدیران ،معاون آموزگاران،معاون دبیران و معلم یاران را با نحوه مقابله با آتش سوزی و همچنین نحوه کار با کپسول های آتش نشانی آشنا نمود.

  IMG_3456

  در پایان این کلاس آموزشی حاضران به صورت عملی و از نزدیک با نحوه خاموش کردن آتش با انواع کپسول های آتش نشانی آشنا شدند.

  IMG_3462

  IMG_3461

  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  پنج + 6 =