گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۳/۰۸/۱۰ - ۱۹:۱۳


  بیش از ۳۲ هزار نیروی امنیتی عراق مسئول تامین امنیت زائران کربلا در روز عاشورا شدند

  نگاه آبیک: مدیر بخش رسانه‌ای پلیس کربلا از تامین امنیت کربلا در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی به وسیله بیش از ۳۲ هزار نیروی امنیتی خبر داد. به گزارش نگاه آبیک به نقل از خبرگزاری “این” عراق؛ “احمد محمد عمران” روز شنبه در سخنانی با اشاره به اینکه طرح امنیتی ویژه برای روز عاشورا وارد فاز اجرا […]

  Print Friendly

  نگاه آبیک: مدیر بخش رسانه‌ای پلیس کربلا از تامین امنیت کربلا در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی به وسیله بیش از ۳۲ هزار نیروی امنیتی خبر داد.

  2711629_329

  به گزارش نگاه آبیک به نقل از خبرگزاری “این” عراق؛ “احمد محمد عمران” روز شنبه در سخنانی با اشاره به اینکه طرح امنیتی ویژه برای روز عاشورا وارد فاز اجرا شده است، افزود: بیش از ۳۲ هزار نیروی امنیتی در ۱۳ منطقه از کربلا و مناطق پیرامونی در این طرح ویژه شرکت دارند.

  وی در ادامه با بیان اینکه تقسیم شهر کربلا به مناطق امنیتی با هدف فراهم سازی فضای لازم برای حمایت از زائران انجام شده است، افزود: نزدیک به ۸۵۰ پلیس زن به اضافه ۲۵۰ زن داوطلب دیگر در ورودی‌های کربلا و مراکز ایست-بازرسی ویژه زنان مستقر شدند.
  مدیر بخش رسانه‌ای پلیس کربلا اضافه کرد: نیروهای بسیج مردمی و جنگنده‌های ارتش و نیروی هوایی در عملیات ویژه در کربلا با هدف پوشش هوایی و رصد تحرکات تروریست‌ها شرکت خواهند داشت.
  انتهای پیام//
  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  8 − هشت =