گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۳/۰۷/۷ - ۱۳:۱۱


  انفجار در ساختمان های مسکن مهر

  نگاه آبیک: مسئول آتش نشانی شهرستان آبیک از انفجار واحدی در ساختمان های مسکن مهر خبر داد و گفت: به علت بی احتیاطی مدیر یکی از مجتمع های مسکن مهر و تجمع گاز انفجاری در طبقه اول این مجتمع به وقوع پیوست. علی جباری، مسئول اداره آتش نشانی شهرستان آبیک، در مصاحبه ایی با خبرنگار نگاه […]

  Print Friendly

  نگاه آبیک: مسئول آتش نشانی شهرستان آبیک از انفجار واحدی در ساختمان های مسکن مهر خبر داد و گفت: به علت بی احتیاطی مدیر یکی از مجتمع های مسکن مهر و تجمع گاز انفجاری در طبقه اول این مجتمع به وقوع پیوست.

  IMG_1903

  علی جباری، مسئول اداره آتش نشانی شهرستان آبیک، در مصاحبه ایی با خبرنگار نگاه آبیک در باره علت این حادثه گفت: یکی از اهالی آپارتمان بلوک ۳۱ از مسکن مهر که به گفته ساکنین، مدیر ساختمان هم بود، می خواست با فشار کپسول گاز LPG لوله فاضلاب را باز کند و به علت سبکی گاز از لوله ها بالا رفته و در طبقه اول تجمع پیدا کرده و به محض ورود ساکنین این طبقه و روشن کردن کلید برق انفجاری در این واحد رخ می دهد.

  IMG_1904

  مسئول اداره آتش نشانی شهرستان آبیک اظهار داشت: با تماس شهروندان در خصوص این آتش سوزی مأموران آتش نشانی به سرعت خود را به محل حادثه رساندند و جلوی گسترش آتش را گرفتند، خوشبختانه این حادثه بیشتر خسارت های مالی به جای گذاشته و تنها پدر خانواده بر اثر انفجار کمی از چهره و موهایش سوخته است و اتفاقی برای ساکنین دیگر  این مجتمع نیفتاد.

  IMG_1906

  وی با اشاره به رعایت نکات ایمنی از سوی همشهریان آبیکی اظهار داشت: رعایت نکات ایمنی در استفاده از لوازم و سپردن هر کاری به فردی که در این کار مشغول کار است ، از جمله مهم ترین کارهایی است که شهروندان برای حفظ امنیت خود می توانند انجام بدهند.

  IMG_1905

  مسئول اداره آتش نشانی شهرستان آبیک در پایان مصاحبه با خبرنگار نگاه آبیک، با اشاره به نزدیکی به فصل سرما گفت: با توجه به این که به فصل سرد نزدیک می شویم، و استفاده از بخاری و گاز در این فصل افزایش میابد، رعایت نکات ایمنی در نصب وسیله گرمایشی و همچنین دودکش مناسب یکی از مهم ترین چیزهایی است که شهروندان باید در این فصل رعایت کنند؛ تا شاهد اتفاقاتی از این قبیل نباشیم و فصلی همراه با آرامش را سپری کنیم. در سال گذشته که به علت رعایت نکردن نکات ایمنی شاهد گاز گرفتگی چند خانواده و کودک بودیم، امسال با رعایت نکات ایمنی دیگر شاهد این اتفاقات نباشیم.

  IMG_1900

  انتهای پیام/

  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  − یک = 7