گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۳/۰۷/۷ - ۱۲:۵۰


  جمع آوری تبعه های غیرقانونی افغان در آبیک

  نگاه آبیک: امروز طی عملیات ضربتی طرح جمع آوری تبعه های غیرقانونی افغان و پاکستان را در شهرستان آبیک به اجرا در آوردند. به گزارش خبرنگار نگاه آبیک، طی عملیات که توسط پلیس اطلاعات و امنیت شهرستان آبیک، صورت گرفت و طی این عملیات تبعه های غیرقانونی افغان و پاکستان را جمع آوری و از شهر […]

  Print Friendly

  نگاه آبیک: امروز طی عملیات ضربتی طرح جمع آوری تبعه های غیرقانونی افغان و پاکستان را در شهرستان آبیک به اجرا در آوردند.

  پلیس امنیت

  به گزارش خبرنگار نگاه آبیک، طی عملیات که توسط پلیس اطلاعات و امنیت شهرستان آبیک، صورت گرفت و طی این عملیات تبعه های غیرقانونی افغان و پاکستان را جمع آوری و از شهر خارج و به کشور خودشان بازگرداندیم.

  سروان مسعود کریمی، رئیس پلیس اطلاعات و امنیت شهرستان آبیک، در مصاحبه ایی در این خصوص به خبرنگار نگاه آبیک، گفت: این  طرح که به صورت مستمر و هفته ایی حداقل یک بار تا پاکسازی کامل شهرستان ادامه خواهد داشت.

  رئیس پلیس اطلاعات و امنیت شهرستان آبیک در خصوص تکدی گران نیز اظهار داشت: بیشتر تکدی گرانی که در حوزه استحفاظی شهرستان آبیک مشغول به فعالیت هستند، از تبعه های بیگانه به خصوص افغان و پاکستان که با اجرای این طرح با پاکسازی چهره شهر از این افراد، با نمای بهتری از شهر روبه رو خواهیم شد.

  سروان کریمی از رضایت مندی شهروندان از اجرای این طرح خبر داد و گفت: خوشبختانه با اجرای  با رضایت عموم مردم همراه بود، و مردم از اجرای این طرح استقبال خوبی کردند و در اجرای این طرح به مأمورین ما کمک شایانی کردند.

  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  هشت − = 3