گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۳/۰۷/۷ - ۱۱:۴۱


  نمایشگاه تجهیزات آتش نشانی در آبیک

  نگاه آبیک: به مناسبت روز آتش نشانی، ایستگاه آتش نشانی شهرستان آبیک نمایشگاهی تحت عنوان تجهیزات آتش نشانی در ساختمان آتش نشانی برگزار کرد. به گزارش خبرنگار نگاه آبیک، در بازدید که با حضور امام جمعه، شهردار، جمعی از اعضای شورای شهر، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی و جمعی از دانش آموزان مدارس ابتدایی انجام شد، […]

  Print Friendly

  نگاه آبیک: به مناسبت روز آتش نشانی، ایستگاه آتش نشانی شهرستان آبیک نمایشگاهی تحت عنوان تجهیزات آتش نشانی در ساختمان آتش نشانی برگزار کرد.

  IMG_1850

  به گزارش خبرنگار نگاه آبیک، در بازدید که با حضور امام جمعه، شهردار، جمعی از اعضای شورای شهر، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی و جمعی از دانش آموزان مدارس ابتدایی انجام شد، مأمورین آتش نشانی درباره تجهیزات این نهاد برای بازدید کنندگان توضیحاتی را ارائه کردند.

  IMG_1852

  IMG_1856

  در ادامه این مراسم امام جمعه شهر آبیک، با تقدیر و تشکر از مأمورین آتش نشانی شهرستان آبیک و تبریک به مناسبت روز آتش نشان اظهار کرد: مأمورین آتش نشانی  که با بروز هر حادثه ای با بدون در نظر گرفتن جان خود، و خطرات ناشی از حادثه خود را به محل حادثه می رسانند و سعی می کنند مجروحان و آسیب دیدگان را نجات بدهند.

  IMG_1857

  IMG_1859

  IMG_1861

  IMG_1863

  در ادامه شهردار نیز با دادن آمار و ارقامی عملیات و خدمات آتش نشانی آبیک را بازگو کرد و گفت: با توجه به این که آبیک در نزدیکی پایتخت قرار دارد و همچنین قرار گرفتن این شهر در محدوده اتوبان تهران – قزوین و گسترده بودن محدوده تحت کنترل این سازمان نیاز مبرمی به افزایش و تجهیز امکانات آتش نشانی در این شهر دیده می شود، که نیازمند این است مسئولین مربوطه طی مکاتبات خود از استانداری تقاضای این تجهیزات را بنمایند.

  IMG_1866

  در این مراسم نیز از بازدید کنند گان و دانش آموزان با شیرینی و شربت پذیرایی شد.

  IMG_1881

  در قسمت انتهای مراسم مأمورین آتش نشانی توسط شهردار، امام جمعه و سایر افراد با گرفتن لوح تقدیر به آن ها تشکری از آن ها صورت گرفت.

  IMG_1884

  در حیاط آتش نشانی نیز به نمایش قدرت تجهیزات آتش نشانی پرداختند.

  IMG_1886

  IMG_1889

  IMG_1892

  IMG_1894

  IMG_1896

  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  × نُه = 9